2021-09-18     Ireny, Irminy, Stanisława     "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcenia marzeń w rzeczywistość" - Joseph Suenens    
Strona główna -> Zespół Interdyscyplinarny -> = Projekt Superwizja

 

17.04.2018r. - W dniu 05.04.2018r. odbyło się pierwsze spotkanie Zespołu Interdyscyplinarnego Gminy Czernica w ramach projektu „Superwizja dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie”

 

 

Członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego oraz Grup Roboczych w Gminie Czernica zakwalifikowali się do udziału w projekcie „Superwizja dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie”. Projekt ten jest realizowany przez Fundację PCPS – Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 


W dniu 05.04.2018r. ramach pierwszego spotkania w ww. projekcie, została przeprowadzona superwizja konsultacyjno-wspierająca dla osób pracujących w obszarze przemocy. Członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego i Grup Roboczych mogli wymienić się swoimi doświadczeniami, trudnościami a przede wszystkim mogli skonsultować się ze specjalistą spoza terenu Gminy Czernica, który rozwinął i udoskonalił posiadane przez nich umiejętności.


W superwizji wzięli udział: pracownicy socjalni – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernicy, dzielnicowi z Posterunku Policji w Kamieńcu Wrocławskim, kurator z Sądu Rejonowego w Oławie, pedagodzy i psycholodzy ze Szkół Podstawowych z naszego terenu oraz członek stowarzyszenia „Rozwiń Skrzydła”.

 

Galeria zdjęć...

 

Magdalena Salomońska

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego

 

 

Ilość odsłon:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  55-003 Czernica ul. Wrocławska 78
tel./fax 71 318-01-80, 71 318-00-34  e-mail : sekretariat@gops.czernica.pl